posted by admin on Čvc 15

Svou obchodní činnost zahájila společnost Cotonella v roce 1972, a to ve městě Edolo, které se nachází v provincii Brescia. Cotonella patří mezi hlavní a také velmi významné společnosti v Itálii zabývající se výrobou spodního prádla, která nabízí mimo jiné také plavky, župany nebo noční košilky, pro jejichž výrobu se používá kvalitní bavlna dovážená z Lycry. Dnes je společnost rozdělena na tři závody, které se nachází ve městech Sonico a sídlo a srdce společnosti leží v Edolo Malonno. Denně vyrobí společnost mezi sedmdesáti až devadesáti tisíci kusů spodního prádla, což jsou neuvěřitelně vysoká čísla. Pro svou distribuci má neustále v zastoupení nejzkušenější italské velkoobchody, ale také maloobchody. Ročně se vyveze neuvěřitelné množství prádla do zahraničí, ať už se je to gelová podprsenka či kalhotky.

Neodolatelná gelová podprsenka s odepínacími ramínky Cotonella 8643 představuje bezešvou a hladkou podprsenku s jedinečným designem. Její vyztužení je prostřednictvím gelových vycpávek a dodává efekt push-up. Zapínání podprsenky je na dva háčky a toto sexy prádlo je dostupné nejen v univerzálních bílé a černé barvě, ale také v barvě růžové. Podprsenka je určena pro ženu milující styl, eleganci a také pro ženu, která chce vyzdvihnout do popředí svou ženskost.

Zboží značky Cotonella si můžete zakoupit jednak prostřednictvím internetových stránek, jež zprostředkovávají e-shop se spodním prádlem, ale také v příslušných prodejnách, které jsou umístěné v jednotlivých městech, nevýhodou však je, že ne ve všech. Ceny italského spodního prádla jsou nízké a pro mnoho žen příznivé. Zavítejte do ráje, kam touží každá žena, protože výběr spodního prádla je pro každou dívku jedna z nejvíce oblíbených činností. V této oblasti se fantazii meze nekladou, a proto si vyberte gelovou podprsenku, která vám sedne na míru a také ten model, jenž vám padne na první pohled do oka.

Comments are closed.