posted by admin on Bře 12

Představujeme vám značku Síélei, jejíž původ je italský. Společnost řadící se do rozsáhlé skupiny Intimamoda s.p.a. byla založena již v roce 1975 a do dnešní doby si vybudovala výbornou pověst. V jejím roku založení se však jmenovala Falck SpA a přejmenovaná na současný název Síéclei byla až v roce 1985, a to o deset let později. Někdy se společnost uvádí i pod názvem Intima Moda, tak nebuďte zaskočeni. Síélei vyrábí sexy prádlo, ale také plavky. Výrobky od značky Síéclei jsou vysoce kvalitní, protože se používá velmi kvalitní materiál. Společnost si díky svým spolehlivým a také pohodlným výrobkům získala mnoho příznivců, jichž není málo a počet se neustále zvyšuje. Italské spodní prádlo, které Síélei přivádí na trh, je mezi ženami jedno z nejvíce oblíbených. Cílem společnosti je spokojenost zákazníků, čímž napovídají i nízké a dostupné ceny.

Gelová podprsenka značky Síélei 1576 má push-up efekt a je zdobená krajkou, která dodává krásný efekt. Tato podprsenka byla na trh uvedena v roce 2009 v kolekci zvané Continuativo. Podprsenka je s kosticí a vyrobena z velmi kvalitního materiálu, který je technologicky kontrolován. Podprsenka, jejíž cena se pohybuje do šesti set korun, je dostupná v barvách bílá, černá a také tělová. Záleží vše pouze na vás. Zvolte si vhodnou velikost a užívejte si pohodlí s podprsenkou Síélei 1576.

Gelová podprsenka Síélei 1344 patří mezi kategorii podprsenek push-up. Zakoupit si ji můžete hned v několika barvách, a to v bílé, černé, tělové anebo hnědé. Mezi ženami se tento model stal velmi oblíbený, protože se jedná o gelovou podprsenku s hladkým povrchem beze švů. Na trh byla společností Síélei uvedena v kolekci zvané Continautivo 2009. Za svůj krátký pobyt na trhu si však již dokázala získat mnoho příznivců.

Nenechte si ujít jedinečné nabídky společností Siéclei, které si máte možnost prohlédnout zejména na mnoha internetových stránkách zabývající se prodejem spodního prádla.

Comments are closed.