posted by admin on Lis 14

Prádlo Lormar jistě zná každá žena zajímající se alespoň okrajově nakupováním spodního prádla. Jedná se o jednu z nejznámějších značek prodávající sexy prádlo jako je třeba gelová podprsenka, ale také celá řada módních doplňků, které oceníte nejen vy, ale při pohledu na vás i váš partner. Výrobky jsou vyráběny z vysoce kvalitního materiálu, který na po první dotek jemný a při nošení je pro ženu pohodlný. Cílem společnosti Lormar je komfort každé ženy či dívky.

Elegantní je gelová podprsenka Lormar Class, jejíž cena se pohybuje přes čtyři sta. Jedná se o luxusní podprsenku s push-up efektem, která vytvaruje krásně ženský dekolt. Podprsenka je obohacena gelovými výztužemi, které zajišťují perfektní sezení podprsenky. Jedná se o model, který je dostupný hned v několika barvách, a to v černé, bílé, tělové, hnědé, růžové či červené. Mimo tyto univerzální barvy je gelová podprsenka vyráběna i v barvě šampaňské či lille.

Neodolatelná gelová podprsenka Lormar Extragel je dostupná v barvě bílé, černé a tělové. Lormar vám tímto modelem představuje luxusní gelovou podprsenku, která má push-up efekt. Je obohacena gelovou, prodyšnou a zároveň stupňovitou výplní, která dokáže vykouzlit dokonalé poprsí. Cena podprsenky je skutečně dostupná a příznivá, protože se pohybuje do čtyř set korun.

Podprsenky Lormar jsou k zakoupení nejen na příslušných internetových stránkách, které se zabývají prodejem spodního prádla, ale také v jednotlivých prodejnách, jež jsou umístěné spíše ve větších městech.

Comments are closed.